wtorek, 25 czerwca 2013

Z pamiętnika młodej zielarki ;)

Będąc w domu znalazłam przewodnik po produktach firmy Herbapol, który moja Mama przyniosła z targów zdrowia i urody, czy jakiś takich :)
Przeglądałam go z coraz większym zaciekawieniem i zachwytem, ponieważ nie miałam pojęcia, że oferta Herbapolu jest tak bogata i że znajduje się w niej tyle produktów dedykowanych pielęgnacji włosów, lub takich które choć pierwotnie, z założenia przeznaczone są do innych celów, również świetnie sprawdzą się do włosów. Większość produktów to suplementy diety spożywane doustnie, ale istnieją też mieszanki do stosowania zewnętrznego, czyli płukanki.
Produkty Herbapolu znajdziecie stacjonarnie w aptekach, zielarniach, sklepach ze zdrową żywności, sklepach firmowych marki lub, co dla mnie chyba najwygodniejsze, na stronie internetowej Herbapol Kraków (KLIK) oraz na dozie (KLIK).

Poniżej zamieszczam skany z przewodnika, znajdziecie tam nazwę produktu (niektóre mnie urzekły
i rozbawiły), skład, działanie. Myślę, że warto jest mieć coś takiego w jednym miejscu. Może to być także wskazówka, do stworzenia jakiejś własnej mieszanki.

Zioła mogą wspaniale wspomóc nasz organizm, dlatego polecam Wam przejrzenie przewodnika, może znajdziecie coś dla siebie. Przypominam także, że choć sprzedawane zioła są bezpieczne, to mają wpływ na nasz organizm, dlatego jeśli jesteście na któryś z nich uczulone/ni lub chorujecie przewlekle i nie macie pewności czy możecie je przyjmować, zwróćcie się o poradę do swojego lekarz lub farmaceuty.

Ja regularnie piję pokrzywę lub skrzypopokrzywę, przymierzam się jeszcze do wypróbowania gotowych mieszanek ziołowych, tym bardziej cieszę się, że ten poradnik wpadł w moje ręce. Mam nadzieję, że może
i Wam się przyda :)

Zdjęcia są w dużym rozmiarze, można je powiększyć lub pobrać (blogger nie wyświetla oryginalnego rozmiaru).Dorzucam jeszcze informacje na temat oleju z łopianu oraz oczepu trójlistkowego, także z materiałów
z targów.


Jeśli używałayście/spożywałyście, któryś z tych produktów, podzielcie się opiniami :)


Pozdrawiam ciepło :)
Czella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszą mnie Twoje odwiedziny i będzie mi miło jeśli zostawisz komentarz :)
Na komentarze odpowiadam pod Twoim komentarzem.
Jeśli chcesz być na bieżąco z komentarzami do danego posta, zaznacz "powiadamiaj mnie".

Będę się cieszyć, kiedy dodasz mnie do obserwowanych :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...