poniedziałek, 24 czerwca 2013

Moja Geneva czyli jelly watch razy trzy

Długo byłam oporna na urok tych zegarków. Właściwie to podobały mi się, ale jakoś nie mogłam się zdecydować. Jednak w tym roku zobaczyłam jakie piękne mogą mieć kolory i uległam :)


Co tam jeden zegarek, trzeba być na czasie! Dlatego kupiłam trzy w gorących, letnik kolorach.


Wybrałam kolor błękitny, kremowy i miętowy. Zastanawiałam się także nad czarnym i białym, ale to może innym razem :)
Zegarki zamówiłam na ebay'u. Długo do nich podchodziłam, wybierałam rodzaj, sprzedawce, już prawie kupowałam, potem rezygnowałam, zmieniałam serwis, skakałam z allegro na ebay i na odwrót.
Za allegro przemawiała szybkość dostawy, za ebayem cena, w porównaniu do allegro mogłam mieć 3 zegarki w cenie dwóch :) Na allegro też wielu sprzedawcom wciąż rosły negatywne komentarze lub nie mieli akurat wszystkich interesujących mnie kolorów. W końcu zwyciężyła moja ekonomiczność i zegarki zamówiłam na ebay.


Zegarki kupowałam u sprzedawcy fawy2068 i jestem zadowolona.Każdy zegarek był zapakowany w osobne, wąskie opakowanie z foli bąbelkowej. Zegarki dotarły całe
i zdrowe, bez żadnych uszkodzeń czy zarysowań.
Na jednej aukcji można kupić kilka sztuk, jednak za każdą należ zapłacić osobno, zaraz po zakupie, inaczej transakcja nie zostanie zawarta. Każdy kosztował 2,87 dolara (jak zawsze ciut więcej przy przewalutowaniu), przesyłka jest "bezpłatna".
Zamówienia dokonałam 10 czerwca, 11 zostały wysłane a dziś czyli 24 czerwca przesyła dotarła do mnie. Czyli czekałam 2 tygodnie, nie najgorzej, choć jak ktoś jest bardzo niecierpliwy, to może mu się dłużyć :)

Szczerze, nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam zegarek na nadgarstku. Te działają normalnie, ale nie wiem czy będę pamiętać by z nich korzystać, dla mnie to przede wszystkim kolorowy, nadgarstkowy gadżet :)


Pozdrawiam ciepło :)
Czella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszą mnie Twoje odwiedziny i będzie mi miło jeśli zostawisz komentarz :)
Na komentarze odpowiadam pod Twoim komentarzem.
Jeśli chcesz być na bieżąco z komentarzami do danego posta, zaznacz "powiadamiaj mnie".

Będę się cieszyć, kiedy dodasz mnie do obserwowanych :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...