niedziela, 12 maja 2013

Nude Glam, Iced Strawberry Cream, Essence

Chociaż sezon na truskawki jeszcze się nie zaczął, za to zmrożone lody truskawkowe królują dziś na moich paznokciach.
Lakier kupiłam dawno, grubo ponad pół roku temu, ale wyciągnęłam go z czeluści lakierowego koszyczka, nie wiedząc co z paznokciami począć :)

Kolor 
Nr 02  Iced Strawberry Cream z serii Nude Glam. To blady, cielisty róż z shimmerem. 

Opakowanie
Ładna buteleczka z wygodną nakrętką. Bardzo fajny, zbity, spłaszczony i zaokrąglony pędzelek. Bardzo wygodnie się nim maluje.Konsystencja
W sam raz :) nie rozlewa się po płytce, nie zalewa skórek. Dużym plusem jest, że lakier nie zgęstniał i po tych 7-9 miesiącach jest bez zmian. 

Trwałość
Fatalna. U mnie bez top coatu, już na drugi dzień odpryskuje i to w trybie "normalnego" noszenia, żadnych wyjątkowych prac domowych, długiego moczenia dłoni. Ot tak, po prostu sobie odpryskuje, a wcześniej się lekko ściera.

Cena/pojemność
ok. 6 zł za 8 ml.

Dostępność
Drogeria Natura, Super Pharm.
Moja opinia
Zacznę od koloru. Byłby idealny, gdyby nie ten połysk. Jest to lekka perełka, która do mnie nie przemawia. Biorąc go z półki, niestety tego nie zauważyłam. Lakier smuży, zostawia nieestetyczne prążki, nawet na gładkich, wypolerowanych paznokciach. Przy jednej grubszej warstwie płytka trochę prześwituje, ale mnie nigdy nie chce się nakładać drugiej warstwy (na krótkich paznokciach), ze względu na wyjątkowo niską trwałość lakieru. Szybko schnie, ale zdarza się, że powstają na nim bąbelki. Ma ładne opakowanie, wygodny pędzelek. Przy raptem kilku razowym użyciu, nie ma już 1/3 buteleczki (choć ze względu na kształt opakowania, może być to trochę przekłamane). 

Mam bardzo mieszane uczucia względem niego, byłby nawet nie taki zły, gdyby nie jego wady ;) Nawet ten shimmer bym mu wybaczyła, gdyby nie smugi jakie tworzy. 
Od czasu do czasu po niego sięgam i przyznam, że w duecie z circus confetti nawet mi się podoba :) Na pewno jednak nie kupiłabym go ponownie i bałam się sięgać po inne kolory z tej serii.Pozdrawiam ciepło :)
Czella

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszą mnie Twoje odwiedziny i będzie mi miło jeśli zostawisz komentarz :)
Na komentarze odpowiadam pod Twoim komentarzem.
Jeśli chcesz być na bieżąco z komentarzami do danego posta, zaznacz "powiadamiaj mnie".

Będę się cieszyć, kiedy dodasz mnie do obserwowanych :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...